Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP  ||DĺL |ΜDLd6 |bD LLμ|N,ΜĤ|d||v\,4dœ4dl\tBƼDDҴԌnTt|Z<$|\\ δT\Ĭʌt4lּ4<ʬ,,tt¼|jT|V4ΔʌƤtJ$$$dd\<<|L̾ҤLTl6 bD\\μ̬|l,~dtll\ּܔnT^<$,T\Ҭ\dtt|ƬtJ,$Ԭ~ldĄ^D$4\4Dœ,PH*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏ5Irɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3!h5Ƭŕ=Fn A'\ոIlJ{t j۶&'8]h/FI ArGwDYG@Oƃo6o*|F;LbSXRXEaaIY42l'߈Q Pb)DtWDPO=R!JUچ#V%wH_D%XQ!ƈ?"bY`A& ez#(Ly#F=G !X8_ DҠrWTErK𐜛@$mAP#-)@ʉ((G*Q yP%$dxW r3'snē&Rʐ') zQW@ Cr+&t~$t Nʃy+*r&Q,¬Zડd(m-19'E9) +V|e5 @,biB-!%m+ A%W.t½URIlaJddDy\r&t[T" IHĮ"2BuW_pM1w;KEKb$imɲvS#7El { 2p&Iz_yrL: Q"PᏋD>YS&>mU|-m0Ldxqy+ lF/::(1X ։!`"xTƳv2I 'STIU%.GÄHa:P"pJBv4ŬQ`l "Û&u|s&LeP[\-Z:N%!dQ8  .:O!~h KPt7Xa~,0NZe.vPՒ$r0!& K1%E~4! D3%qkWDdIp#S#a¨ȹj !tyu31!ttƳ]m*2YV߼`f؂d{;A2ƀLOKWȢ*dAzt5&u$3Z9L$i9M*^BD&ҩN T xÑ@ Y!cz4). 3PIh]2 ! F2z@a"RG~!dՏ6G/!1(KP LtL jYm,})N(iCJRDkH5dkei$8b‡Q+BɵzY}`; XF G<܁8Hz>Ԗ+@j,kPTY13\zֶIDI|7{[p/5nשVͬ@;XD7cySؚheUHc;P* {_֨ R{*u 1ͬrIӻOv20n _Ɓ-y# Õ08q|^E1 V߫%ج_`#ƴ-w\?MpYVF ?|-0_b)eaiC3b:SyyȞL38C+9ъ^|g5vЂs3`әn*d. 9҃5lg:Չ峏`Xyҍ&|i[Yd~/`lL_XZHZ1ac[$ ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Specialista pro inspekce kamerovými systémy - Pardubický kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslSpecialista pro inspekce kamerovými systémy - Pardubický kraj

Specialista pro inspekce kamerovými systémy

Náplň práce:

návrh a realizace testovacích kamerových systémů,
návrh scény, výběr světel, výběr systému
sestavení kamerového testu - přítomnost dílu, poloha, rozměr apod.
testování obrazu HUD
optická a elektrická kontrola desek plošných spojů
spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost práce s kamerovými systémy Omron, Sick, Keyence, Panasonic výhodou
znalost PLC systémů výhodou
analytické myšlení, manuální zručnost
znalost prostředí a procesů výrobní společnosti
praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
zajímavou a různorodou práci
spoluúčast na zajímavých projektech
odpovídající mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené, závodní stravování a další firemní benefity

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj