Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPtN$$ |lľD,vTʌdT, ҴbP(øÏR\ >lj"ɪQۀ~/@GHy ~_/o a(`w(II#B^%X_Z ´ {.D(# d թp_n •`RCH$#e[ v`"׏Kbo 7@dH}$ > {[ eoPI+ H` `YI"> Eyd|@eX"= JID2zF7 uQHn9dT)A% I@yլ4 v4 5 }|D.Hz!(@mVH+ .g 䈴B:q ԂnD. ƒ WG.2ʁ*IJHAHHlL\kp H­p% jR.;~ I#|yrCH@ѮnB~pa~w<Bž&B~W/:0: fA"ҒYx\A(x psHq`͡A&.B%ifG6w}D /YewGn"Iޔ̶ @+fХ` uBAkVҋ)ҐpH H!LZT ~@{囵B 0UP3` 0R'PnhYHAG"!̈́P5 ,M 4vhr\nYC<@S{U( W-" XE5 ` 2b0*MH*`,ՁF2*b0cYI\bZ!@L$V1 E!"陹S@_H\L&" tB{!C4AS 8B$|-i}=IƸl# EWPމ"Q$sAb6D0%0Lq" 0.Z$*Aෆ`UVc#"u,DJ(@slBT<-@zz #p052m0\AGω a5BP  KI" 1EV~ HjFBj/^ N|(J4 "hQ: KHr:F'1*¢SҟVgB=mje vil`>P ĂOU5)` ,IIK f][E@#$"N֫-b"ĺ c4Cw~@AY+Xʘ}XYbpr5jK(h\<`Ti-~kC9I1gCD!BpSDfu*Jbh-[Z3tDJPfyEvPN5FpϾ 1嫂^#]*< uR$<^ &{oˀ|(06n]|`2bTp[!Wnv/n)fmtoM&YMFf,-R}}3fyT]3o;:n܅%#fEw6C7r3 MJeqFHN[z2~]twE[x|v)fHӫ*զz54bhض96E>vέkq۪k[{j3~B3oޞc9ZR ~9n Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Svářeči CO2 - České Budějovice - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSvářeči CO2 - České Budějovice - Všechny lokality

Svářeči CO2 - České Budějovice

Místo výkonu práce:
- České Budějovice

Náplň práce:
- svařování pomocí CO2

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru výhodou
- čtení technické dokumentace
- dobrý zdravotní stav
- praxe ve svařování CO2 (základní zkouška)
- časová flexibilita
- samostatnost, spolehlivost, důraz na kvalitu
- dvousměnný provoz

Nabízíme:
- mzda 22.000,- - 25.000,- Kč , po zaučení + 5.000,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- obědy za 30,- Kč
- práci ve stabilní společnosti na HPP nebo DPČ
- důkladné zaškolení
- dobré pracovní i sociální zázemí, přátelský kolektiv
- práce pro muže
- možnost ubytování
- možnost přestupu do kmene společnosti

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 25 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie