Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPB dDLj$dv<Ƭds J+%ԟ\R}rap|ԕ@v h{v2ĹpCJ|HTeDL)t%Df u-cXFY"lO@" `ǁG(4H)") Iք@(☑.u 4B KcQ2t"R)G%3 \)9(Zf(Uh*S-=<u6IU0&% <䖣rFV8<]&1-`iAi@2@Z@ Z^t!EueݪDR9,WvQpHHGlh'\ md& aڍIy .ŷР5&=U;R ƚuKLlPہQLlu"8V&`JF((R7[ +Sۛ|UzX{0Ɍm!u)Bp)=nΦ>Ď&IBtbW$V˾ڙŔ2i{FRNum¹c[GVGtmR)2^<8YaiH Gb |x"-PMF) 1,G *L 0Ga: $.tKnǡ%{0`EX-gN: 5@)*-DúE\h@(V>yY VPC Ƹ P[HSu f 4(c$&OMi@# p!kH@1@bZa#\2 B!"Aݥ{K_`>\W[ @`%wT-pG a`gAȴF8-K 9@~R.-Yj< IpML1J_5E@&RY`B4J@ %YmSL3(,y`JD/+b$| Pf *E3F @F)Z!dJJyd tB)*p*!Q5XB!B4D`~ {kޒCF^NzXE/z $ĸWLe\N HI $! *.@hA0  @".EHEdd-1 0F3LGӌĦ1=H )t T9!\ole F깨2 n)2TA:(!kU+xzɜGRe7;FWxu%ڴ_h\ҀĀRg@A8F'2 Fa:ĮĬ"9XEXK+1ydI`FK gv9 ?m#9O koȟP=k3ۙٽNpFZ=A[+_hUy?$Vvn7v1-0&pי5ָBje e8H{Gůq3?6xQッ(noPby;<)k EWW=#ӹu.nvZ7-oHW w޵qG8yj}AW]냷|oF"=/k|3~Ay^c}c$Eyw,'wۗnxuoW^/?㓅_ZjV;=C|bB|ozWuGw'u~W{'GwW7h}B{'thnс&{XW{>6?}'.EWg'HD{3h:;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Hosteska/Promotér - Liberec - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaModeling a hostesingHosteska/Promotér - Liberec

Hosteska/Promotér

Poptáváme hostesky a promotéry pro dlouhodobou práci. Nabízíme: pracovní doba Po-Pá 7 hodin denně, základní plat 20.000,- + osobní ohodnocení a odměny. Možnost profesionálního růstu a uplatnění vlastní kreativity a nápadů, perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí a práci v mladém kolektivu příjemných lidí. Profesionální zaškolení zdarma.
Náplň práce: představování novinek pro tuzemský trh, ochutnávky, rozdávání letáčků a prezentace věrnostních programů, práce na PC
Požadujeme: aktivní přístup k práci, komunikativnost,cílevědomost a profesionální vystupování, čistý RT
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat
Telefon: 739 379 860

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Liberec
Cena: 21 000 Kč