Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyObchodní zástupce - Zlín

Obchodní zástupce

Pojišťovací poradce u jedničky na trhu.

Náplň práce:
- poradenství v oblasti pojištění.
- dlouhodobý servis stávajícím klientům.
- práce na plný úvazek.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání.
- pracovitost.
- spolehlivost.
- chuť učit se novým věcem.
- znalost práce na PC.
- praxe v oboru velkou výhodou, ale ne nutností.

Nabízíme:
- silné zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu.
- finanční podporu ve formě paušální odměny po dobu adaptace (6 měsíců) + provize.
- propracovaný systém školení.
- širokou škálu motivačních benefitů.
-r ychlý kariérní růst.
- stálou podporu manažera obchodního týmu.
- kancelářské zázemí v budově České pojišťovny.
- životopisy zasílejte na vyberoverizeni12@email.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zlín
Cena: 25 000 Kč