Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP4J$|l|҄xDvc.HqNXʡLi/u‹fڹp,!&2HH 7L_~ JGdAj$a,F݂@mi&k5@n8˜`tmL(,bnx w## g*\Tq}4K$&)'lrpy@gQI~DHM'9#+EHA& ݲlyɦ!]c$(a_) n j;2{2tA€H@O¸jdqPe|в4!,aEYk+b@˥@FP~(;CA~p*w0: #Zi-+B"ɲ)*TL``8A.-$y,{GyQI0>ah YL P"gA]VɌ }!e|]'i`"Vr0[Cu0 $~rvc0(I BR _ya3 ;dlB!P[PE+a j/|A^R% (1gX8Y져MYHn1Q0Q.(8-RJQ"1IF Dn*R/+$< 20" ZA( 3r$؞ǀ'ij!' 1p (! I݇V/WzТArACLZ!jfHiP"D^ΰkc[cJl1@z3 8Q&Z`++ijC2YuVCq9qނCh=Nh6JW0=^@Tk" B& `D)U/>%C)8-z}@D0X{'\qNP$P"IJ 1 P nA A8G"P8?IBpt;GsQ ̠Jv),u I0}UM REM`籒oGKJJSpݨC  , W7T?#{GA($J ~~l`dUC T!R2( m@_&p*!*`s<6ÆHQn)=!gY0x),rIPuqb6APX4LM\^y`1FEu$N "An˛,Ñ )J)C$8q T;(pZ&ᙩ$"` ^(񵾈[߮zPԗa>h̺(|A["I ! .:[Bc(C::~C\mMDGǘ~ƞ(f"Ś|#E3@voǯէ+H=!e 0fd5{kX ~^C9;00P8sC:ܬqXBA `  @&k[8ɐnsW)r! f.~A:=&)VƲs=L}v2zѷ/@7\8Bju[ߖ׏NlIBi"%Q2b۹+ۄ9gvM/;5L!WyV|A"3b<+eG?#5:n9cexx^_ɵﻳv3޿̿Ma{ow\}>zW+\x[ٟ=O7ٞ3v~r~Ĵ7|n3Mg}5q}W~f1 xMG@'}sŀ7~_}Bg'z|xyGxWu8X=7Vx2fG{468IX$An%G%2>(F Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodní zástupce - Zlín - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyObchodní zástupce - Zlín

Obchodní zástupce

Pojišťovací poradce u jedničky na trhu.

Náplň práce:
- poradenství v oblasti pojištění.
- dlouhodobý servis stávajícím klientům.
- práce na plný úvazek.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání.
- pracovitost.
- spolehlivost.
- chuť učit se novým věcem.
- znalost práce na PC.
- praxe v oboru velkou výhodou, ale ne nutností.

Nabízíme:
- silné zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu.
- finanční podporu ve formě paušální odměny po dobu adaptace (6 měsíců) + provize.
- propracovaný systém školení.
- širokou škálu motivačních benefitů.
-r ychlý kariérní růst.
- stálou podporu manažera obchodního týmu.
- kancelářské zázemí v budově České pojišťovny.
- životopisy zasílejte na vyberoverizeni12@email.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zlín
Cena: 25 000 Kč