Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPlB,,ltjLά|TάV$~dĺT\̄΄4bDf 0!7Z}5cD]bB^ha^\"xtP0}(`#e^ ,fd i(ЃbPq8s`_$yhғ$(G|qI&E `a^p0FkڑЈ>ɣ[iHa x >s.BQN)hEr,`_V HReJi#otn)tI'=a&eA)j/]bhF۩L(+ f۪%64֎'%]"$L۲nL+OfD)fUIȤ)W,`.Bbl d&uSDt@h)Z{[o)5gX(D\I 9:.vH䅨/ g@_{tjA&QL@D.Dɹ7?!A%: hQr DNA07Ԧ'%*uD)l5tP h!=@="Ȃ@(/1#J2.sI[~(,)$W8 u9ETz")!Tr"B;DT-9$P4GQ UdJnD\ .JA y$ |Czh< N4:y \RǷ}%rYR$ @rdDyP rV4L0E8p DB@FZYoBAzi9 ! D%$ $9p2\#I9ZP"qSdB:H B`Y 8` |J:$Ha^|Js*(U9)*iE0@L$x'j.S؎J=tiA%1v ,CRJJsT3lSZҒ$]w.qS+ MAHǸ=V`cd E4W._urvI`D %$EJ3GaȅBiRFJ҇*{_xiE |:0A0F! \3> Jx$eJd~r JYZEH:dK$}t24*FKr]\r .%AH $s:pn OK-o \;i~uʍ;l [>9g|y[oNVk~n Aa>sw\5wus7Qަbnυ0ѾήSJ+뙏]Jza;|P;x{vX[Oƽ^Н-{L.ۑo/2tGxdEj#3?yC=ya^zԗ7BzL^\*w۝!;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha CNC - Svitavy - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC - Svitavy

Obsluha CNC

Náplň práce:
-Čtení výkresové dokumentace
-Práce s měřidlem
-Oprava, korekce ( základy PC)
Požadujeme:
-Práce s digitální posuvkou
-Odborné vyučení
-Praxe není nutná, zaškolení
Jiné výhody
Nabízíme:
-Dlouhodobá spolupráce
-Odpovídající platové ohodnocení
Nástup ihned.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Místo pracoviště - okres Svitavy
Telefon: 420774222191

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Svitavy