Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPT>  D|ҴČTƬlV4<,ĺ̄v\ld,|^<ƌμL<άtV4ܬ|t\FƄ|4dd\̴v\|\œҼD4tl4$Ĥ|ԜtlDʼl$l|d4Τ|,P H*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏ{9Irɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐAV fr䠎33E^lYs˨{1҅" M=.- " @`+J޻[V{/ΝDCWdХ*wWM[U뇝Qz"U3vȝ͸ךBa5)狀RK ,1xaZxIhG2{-H$̉$Ts%#P/עV=:9I@Р`5`Hvg͑p0pS #sX2'RhA0$ȡXF*i2%=`iR6'wR/!4hbiˢʅ@p$ GJkgQ"ieˌ9 8KA5͕ ^yEUSz ĴԚnV2ljx*R HI췬 C *@$٧X| n/l74fQa`KFBID᭵J^QdksɌ-Hh^  R)2StkEyRB @*E|R3 ۷J%hPa-IdGnIrK)?؂}2%T9r9)=LjB~4 6% #چƎ=Qgp7VNxdBRkq&@-7\\74A?Ht|%G lo?PJ h(u O-W%.'v  B,!97woC9#\ZE GBAao CzB" ;Ew>W̎WOW$""1Ѧְ8c ˜Dr ],?I5z_0Hn/HSI,JP3TH/' Sk o`; GND2%I )K@E"mtdaH,g3';_) A#XXHOZ٦#+d kO2X_<+@Pt+()'B^܂őXF)\V!aKDp"SIqƥHRR@<R ^0M%D$0s$.25XĀHû@@zvgs@Z@DdJ$Qbd3 p#Hp{ `g#0^PyRGDb[bW@yYjԬ&X܂1x!E:! '@F,ͣ% D(ke?ϓGx* OQ G_i/T+S,G09$@J&!Wdj/+\ͼJ/8╒BE2 ͚eI*PR a Q ցYO2ObA s^'tG#l4济djB1lXR:F}n%@~4!% 'cmvum';X[%8P-aͣ  pwFiHhQ}eaBoqᒄ%HG{xSCP/>Xw@n(Xs Mgr3y;_ʯO^{vOd >3g{Z/ \.ûw'_1[Ok^Axܘ2ؐgvx8QȌE\jGXȎ1YȨ+:vK5`yig (|k(-If {35ɑ|Oكɷ ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha CNC - Svitavy - LepšíBazar.cz

Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 104206 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu

Vložit inzerát zdarma

Moje inzeráty

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC - Svitavy

Obsluha CNC

[16.03.2015]Celkem zobrazeno: 1020x

Náplň práce:
-Čtení výkresové dokumentace
-Práce s měřidlem
-Oprava, korekce ( základy PC)
Požadujeme:
-Práce s digitální posuvkou
-Odborné vyučení
-Praxe není nutná, zaškolení
Jiné výhody
Nabízíme:
-Dlouhodobá spolupráce
-Odpovídající platové ohodnocení
Nástup ihned.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Místo pracoviště - okres Svitavy
Telefon: 420774222191

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Svitavy
Cena: Dohodou

Propagovat
Editovat
Smazat

Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Kontaktujte inzerenta